НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

  1. Астрономія (дослідження астрономічних явищ і космічних об’єктів).
  2. Космічна фізика (фізико-технічні ефекти та їх використання в дослідженнях і освоєнні космічного простору та інших планет).
  3. Наукові дослідження в Космосі (дослідження космічних явищ і процесів та їх використання під час створення нових засобів виходу і пересування в Космосі, в пошуку та використанні космічних джерел енергії; можливостей використання космічних апаратів (КА) в інтересах людства, створення умов життєдіяльності людини в Космосі).
  4. Природні явища та екологія Космосу (фізичні явища та ефекти, що не мають теоретичного пояснення; нові ідеї, гіпотези та моделі природних феноменів; діяльність людини в Космосі та її наслідки).
  5. Космічна медицина і біологія (аспекти існування та еволюції рослин, комах, тварин і людини в умовах невагомості та космічної радіації, а також в умовах інших планет).
  6. Духовність і Космос (гармонія земної та космічної природи, призначення та роль людини й людства у Всесвіті, інформаційні та духовні аспекти розвитку людства).
  7. Космічні апарати та ракети-носії (КА призначені для наукових досліджень, КА для народного господарства, інформаційні КА, КА екологічного моніторингу, малі КА; ракети-носії різних класів і призначення).
  8. Історія космонавтики та ракетно-космічної техніки (історія зародження й розвитку космонавтики та ракетно-космічної техніки; перспективні напрямки розвитку космічної галузі; життєвий шлях видатних творців ракетної техніки, космічна історія України та роль українців в ній).
  9. Комп’ютерні технології (розглядаються програми та обчислювальні комплекси орієнтовані на застосування в аерокосмічній техніці, космічних і астрономічних дослідженнях, а також у навчанні. Моделювання космічних та планетарних процесів, побудова математичних моделей, обробка даних космічних і астрономічних досліджень, телеметричних даних, програми керування роботами і космічними апаратами. Основними критеріями оцінки програм є оригінальність, працездатність, новизна програмних рішень і методів, що застосовуються, а також засоби їх реалізації).
  10. Технічна творчість та ракетно-космічне моделювання (нові конструкції й технології, нові принципи в конструюванні приладів, розробка та застосування нових технологій і матеріалів, засоби пересування в Космосі та на планетах, моделювання ракет-носіїв, космічних апаратів і орбітальних станцій).

 

ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ-КОНКУРСУ

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ РОБІТ, ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ ТА ПРЕДСТАВЛЕННЯ ЇХ НА КОНФЕРЕНЦІЮ-КОНКУРС

Переваги проведення конференції-конкурсу НЦАОМ:
Конференція-конкурс цє – висвітлення та обговорення наукових ідей, створення наукового співтовариства та здійснення комунікації
Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт «Зоряний шлях»

20-річний досвід проведення науково-практичних конференцій

Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт «Зоряний шлях»

Формування наукової та творчої молоді для аерокосмічної галузі.

Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт «Зоряний шлях»

Пропаганда досягнень науки, техніки та новітніх технологій.

Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт «Зоряний шлях»

Підвищення інтересу до поглибленого вивчання базових, спеціальних і фахових дисциплін та залучення широкого кола учнівської молоді до науково-дослідної роботи.

Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт «Зоряний шлях»

Отримання електронного сертифіката учасника Конференції-конкурсу.

Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт «Зоряний шлях»

Отримання електронного сертифіката керівниками науково-дослідних робіт учасників Конференції-конкурсу з навчальним навантаженням у кредитах Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи.

Організатори та партнери конференції-конкурсу
Конференція-конкурс проводиться на базі Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О. М. Макарова
Поставити питання
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×