"Зоряний шлях"
 
м.Днiпро, пр.Гагарiна, 26 Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
29.05.2018
Випуск учнів Аерокосмічного класу
29.05.2018
День відкритих дверей Лаборатории РКМ
10.05.2018
Результати заочного туру «ЗОРЯНИЙ ШЛЯХ»
25.04.2018
Підсумки конференції «Зоряний шлях»
14.04.2018
Відкриття конференції "Зоряний шлях"
Архив новин
 
Навчання  у ЗАКШ відбувається протягом трьох років згідно Положенню про Заочну аерокосмічну школу «Всесвіт» .Впродовж якого учні можуть вибрати на свій розсуд будь-яку кількість курсів та послідовність їх виконання.

Навчатися у ЗАКШ легко!

КРОК 1
Реєстрація бажаючих навчатися здійснюється за допомогою on-line анкети або заповненої анкети надісланої нам електронною поштою на адресу star.way.dp@gmail.com. (Тема листа ЗАКШ «ВСЕСВІТ») до 1  жовтня.

КРОК 2
Після реєстрації кожен учень отримує завдання для перевірки рівня знань, яке необхідно виконати впродовж 2-х тижнів, та надіслати нам зі списком обраних курсів на учбовий рік. Список курсів можна змінювати на протязі всього навчального року.

КРОК 3
Впродовж тижня після закінчення строку виконання завдання, учням будуть надіслані перші завдання з обраних курсів або наступні завдання з курсів, що учні вже вивчають. Про строки їх виконання буде повідомлено у прикріпленому листі або їх можна знайти у розділі Курси ЗАКШ . Результати завдань будуть надіслані учням після їх перевірки викладачами.

КРОК 4
Після закінчення курсу для його завершення необхідно виконати науково-дослідну роботу або для деяких з курсів – підсумкову контрольну роботу. Інформацію про це можна знайти у розділі Курси ЗАКШ .

КРОК 5
Для отримання документу про завершення навчання у ЗАКШ «Всесвіт» учень має на протязі всього навчання закінчити не менше трьох курсів. Після цього він тримає сертифікат типу .

ВАЖЛИВО!
Виконана учнем наукова робота може брати участь у заочному турі Всеукраїнської конференції-конкурсі науково-дослідних робіт  «Зоряний шлях» , яка відбувається щорічно у квітні. З однією роботою можна приймати участь лише один раз. Кожен з учнів має змогу представити на конференції декілька робіт одночасно.

Перспективні Теми для науково-дослідних робіт пропонуємо учням в розділі КРОК за ОБРІЙ

Вимоги та оцінка робіт учнів ЗАКШ

  1. Виконані завдання повинні бути оформлені титульним аркушем.
  2. В разі відправлення звичайною поштою кожне з завдань має бути виконане в окремому зошиті або на окремих аркушах, тому що перевіряються різними викладачами.  
  3. При використанні електронної пошти кожне з завдань має бути виконане в окремому файлі. Електроні документи мають бути оформлені наступним чином:
  • Документ Word 2003, 2007
  • Шрифт Times New Roman, 14 пт
  • Формули створені за допомогою редактора MS Equation 3.0
  • До робіт можуть бути долучені графічні файли: фото експериментів, об’єктів досліду, зроблені під час науково-розшукових робіт та інші.
Примітка! Роботи, що складаються з фотографій або сканованих копій виконаних завдань перевірятися не будуть і будуть не зараховані.
 
Освітній портал
Copyright ©НЦАОМ, 2017