"Зоряний шлях"
 
м.Днiпро, пр.Гагарiна, 26 Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
16.05.2019
Вітаємо переможців заочного туру!
13.03.2019
Нагородження переможців конкурсу «Літературний Всесвіт»
22.02.2019
«Зоряний шлях» - 2019
20.01.2019
Результати IV конкурсу "Літературний Всесвіт"
20.01.2019
НЦАОМ ім.О.М.Макарова провів «Зоряний брейн-ринг» та «Космічне братство».
Архив новин
 
Навчання  у ЗАКШ відбувається протягом трьох років згідно Положенню про Заочну аерокосмічну школу «Всесвіт» .Впродовж якого учні можуть вибрати на свій розсуд будь-яку кількість курсів та послідовність їх виконання.

Навчатися у ЗАКШ легко!

КРОК 1
Реєстрація бажаючих навчатися здійснюється за допомогою on-line анкети або заповненої анкети надісланої нам електронною поштою на адресу star.way.dp@gmail.com. (Тема листа ЗАКШ «ВСЕСВІТ») до 1  жовтня.

КРОК 2
Після реєстрації кожен учень отримує завдання для перевірки рівня знань, яке необхідно виконати впродовж 2-х тижнів, та надіслати нам зі списком обраних курсів на учбовий рік. Список курсів можна змінювати на протязі всього навчального року.

КРОК 3
Впродовж тижня після закінчення строку виконання завдання, учням будуть надіслані перші завдання з обраних курсів або наступні завдання з курсів, що учні вже вивчають. Про строки їх виконання буде повідомлено у прикріпленому листі або їх можна знайти у розділі Курси ЗАКШ . Результати завдань будуть надіслані учням після їх перевірки викладачами.

КРОК 4
Після закінчення курсу для його завершення необхідно виконати науково-дослідну роботу або для деяких з курсів – підсумкову контрольну роботу. Інформацію про це можна знайти у розділі Курси ЗАКШ .

КРОК 5
Для отримання документу про завершення навчання у ЗАКШ «Всесвіт» учень має на протязі всього навчання закінчити не менше трьох курсів. Після цього він тримає сертифікат типу .

ВАЖЛИВО!
Виконана учнем наукова робота може брати участь у заочному турі Всеукраїнської конференції-конкурсі науково-дослідних робіт  «Зоряний шлях» , яка відбувається щорічно у квітні. З однією роботою можна приймати участь лише один раз. Кожен з учнів має змогу представити на конференції декілька робіт одночасно.

Перспективні Теми для науково-дослідних робіт пропонуємо учням в розділі КРОК за ОБРІЙ

Вимоги та оцінка робіт учнів ЗАКШ

  1. Виконані завдання повинні бути оформлені титульним аркушем.
  2. В разі відправлення звичайною поштою кожне з завдань має бути виконане в окремому зошиті або на окремих аркушах, тому що перевіряються різними викладачами.  
  3. При використанні електронної пошти кожне з завдань має бути виконане в окремому файлі. Електроні документи мають бути оформлені наступним чином:
  • Документ Word 2003, 2007
  • Шрифт Times New Roman, 14 пт
  • Формули створені за допомогою редактора MS Equation 3.0
  • До робіт можуть бути долучені графічні файли: фото експериментів, об’єктів досліду, зроблені під час науково-розшукових робіт та інші.
Примітка! Роботи, що складаються з фотографій або сканованих копій виконаних завдань перевірятися не будуть і будуть не зараховані.
 
Освітній портал
Copyright ©НЦАОМ, 2017