"Зоряний шлях"
 
м.Днiпро, пр.Гагарiна, 26 Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
13.03.2019
Нагородження переможців конкурсу «Літературний Всесвіт»
22.02.2019
«Зоряний шлях» - 2019
20.01.2019
Результати IV конкурсу "Літературний Всесвіт"
20.01.2019
НЦАОМ ім.О.М.Макарова провів «Зоряний брейн-ринг» та «Космічне братство».
14.11.2018
Прийом робіт на "Літературний Всесвіт" продовжено
Архив новин
 
Новини 18-19 квітня 2011 року відбулася IX Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт школярів "Зоряний шлях".

Засідання журі IX Всеукраїнської  конференції - конкурсу науково-дослідних робіт школярів "Зоряний шлях " ухвалило присудити:

 Диплом першого ступеню:  

№п.п.

Прізвище учасника Конференції

Місто проживання

  • 1.

Головко Максим

м. Дніпропетровськ

  • 2.

Гурченко Володимир

м. Сімферополь

  • 3.

Кохан Максим

м Чернігів

  • 4.

Калеменєв Дмитро

м. Кривий Ріг

  • 5.

Казмірчук Ярослав

м. Андрушківка

  • 6.

Мамошук Анастасія

м. Дніпропетровськ

  • 7.

Філіппова Юлія

м Жовті Води

  • 8.

Єрьоменко Гуллер

м. Нова Прага

  • 9.

Олефіренко Олексій

м. Дніпропетровськ

  • 10.

Войтович Інесса

м. Одеса

                Диплом другого ступеню:   

№п.п.

Прізвище учасника Конференції

Місто проживання

  • 1.

Головінська Валерія

м.Ялта

  • 2.

Вечірко Вікторія

с.Преображенка

  • 3.

Татусько Андрій

с.Нова Прага

  • 4.

Скуратовська Анастасія

м.Житомир

  • 5.

Петриченко Євген

м.Дніпропетровськ

  • 6.

Чевпотенко Андрій

с.Висока Піч

  • 7.

Шубкіна Катерина

м.Дніпропетровськ

  • 8.

Кафтайкіна Лі

м.Красноперекопськ

  • 9.

Терещенко Дмитро

м.Краматорськ

  • 10.

Яшан Вікторія

м.Чернівці

  • 11.

Терещенко Наталія

м.Дніпропетровськ

  Диплом третього ступеню:  

№п.п.

Прізвище учасника Конференції

Місто проживання

  • 1.

Пасічник Максим

м.Шепетівка

  • 2.

Водоп'ян Артем

м.Дніпропетровськ

  • 3.

Бондарев Микита

м.Дніпропетровськ

  • 4.

Мельник Максим

м.Дніпропетровськ

  • 5.

Герус Владислав

м.Житомир

  • 6.

Кулікова Олена

с.Кохане

  • 7.

Данилко Іван

м.Житомир

  • 8.

Голюк Ірина

м.Чернігів

  • 9.

Заковирко Аліна

м.Дніпропетровськ

  • 10.

Іцелєв Даніїл

м.Шостка

  • 11.

Самойлов Олексій

м.Дніпропетровськ

  • 12.

Хижняк Євгенія

м.Запоріжжя

  • 13.

Скрипка Анастасія

м.Хмельницький

  Всіх інших учасників Конференції нагородити грамотами відповідних номінацій.

Численні команди: Житомирської, Одеської, Чернігівської областей та АР Крим нагороджені  книгою Василя Юхимовича Шевцова - «Оберіг».

Всі учасники Конференції отримали у подарунок книгу Володимира Кукушкіна «На крилах мрії».

 
Освітній портал
Copyright ©НЦАОМ, 2017