"Зоряний шлях"
 
м.Днiпро, пр.Гагарiна, 26 Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
13.03.2019
Нагородження переможців конкурсу «Літературний Всесвіт»
22.02.2019
«Зоряний шлях» - 2019
20.01.2019
Результати IV конкурсу "Літературний Всесвіт"
20.01.2019
НЦАОМ ім.О.М.Макарова провів «Зоряний брейн-ринг» та «Космічне братство».
14.11.2018
Прийом робіт на "Літературний Всесвіт" продовжено
Архив новин
 
Новини 15-16 квітня 2010 року відбулася VIII Всеукраїнська конференція школярів "Зоряний шлях"
 

Засідання журі VIII Всеукраїнської  освітньо-наукової конференції

школярів "Зоряний шлях" ухвалило:

ПРИСУДИТИ: 

Диплом першого ступеню

і нагородити книгою Саніна Ф.П. «Космос і технології» наступних учасників Конференції:

п.п.

Прізвище учасника Конференції

Місто проживання

Напрямок

1.

Барнишев Дмитро

м. Сімферополь

"НДК"

2.

Головко Максим Генадійович

м. Дніпропетровськ

"Екологія Космосу"

3.

Гонцова Світлана Сергіївна

м. Сімферополь

"Астрономія"

4.

Єрьоменко Гуллера Палташівна

смт  Нова Прага

"Космічна медицина"

5.

Іванов Руслан Олександрович

м. Луганськ

"Ракетокосмічне моделювання"

6.

Линчик Анна

м. Житомир

"Історія створення РКТ"

7.

Маяковська Анастасія

м. Євпаторія

"Космічна фізика"

8.

Попов Олександр

м. Луганськ

"Ракетокосмічне моделювання"

9.

Украдиженко Аліна

м. Кіровоград

"Духовність і Космос"

10.

Шевченко Павло

м. Луганськ

"Ракетокосмічне моделювання"

11.

Шпаківський Віктор Анатолійович

м. Житомир

"Комп'ютерні  технології"

Диплом другого ступеню

 і нагородити книгою Саніна Ф.П. «Історія розвитку РКТ» наступних учасників Конференції:  

п.п.

Прізвище учасника Конференції

Місто проживання

Напрямок

1.

Андрушко Катерина Андріївна

м. Хмельницький

"НДК"

2.

Бех Анна

м. Дніпропетровськ

"Комп'ютерні технології"

3.

Білецький Богдан

м. Олександрія

"Ракетокосмічне моделювання"

4.

Білокопитова Марія Олександрівна

м. Дніпропетровськ

"Космічна медицина "

5.

Іщенко Ольга

м. Дніпропетровськ

"Духовність і Космос"

6.

Калітвенцева Юлія Сергіївна

м. Луганськ

"Астрономія"

7.

Капелянович Євген Володимирович

с.Петрокорбівка

"Екологія Космосу"

8.

Кривенко Ярослава

м. Дніпропетровськ

"Космічна фізика"

9.

Наріманов Разім Наріманович

м. Сімферополь

"Історія створення РКТ"

10.

Петрина Лілія Володимирівна

м. Хмельницький

"НДК"

11.

Суха Софія Федорівна

м. Олександрія

"Ракетокосмічне моделювання"

12.

Тихонова Олександра

м.Дніпродзержинськ

"Духовність і Космос"

13.

Хоружа Юлія Валентинівна

м. Охтирка

"Історія створення РКТ"

  Диплом третього ступеню

 і нагородити книгою Федоренко І.В. «Ракетобудівники України» наступних учасників Конференції:   

п.п.

Прізвище учасника Конференції

Місто проживання

Напрямок

1.

Балкуєв Марлєн Гафурович

м. Сімферополь

"Космічна медицина"

2.

Волков Андрій Романович

м. Чернівці

"Комп'ютерні  технології"

3.

Задорожна Ярослава Валеріївна

м. Запоріжжя

"Ракетокосмічне моделювання"

4.

Казмірчук Ярослав

м. Житомир

"Астрономія"

5.

Кафтайкіна Лі Олександрівна

м. Красноперекопськ

"Духовність і Космос"

6.

Коміссарова Анна Ігорівна

м. Дніпропетровськ

"Космічна фізика"

7.

Левінцова Дар'я Михайлівна

м. Керч

"Екологія Космосу"

8.

Марченко Альбіна Олегівна

м. Охтирка

"Екологія Космосу"

9.

Овсієнко Кирил Миколайович

м. Дніпрорудний

"Ракетокосмічне моделювання"

10.

Пятник Оксана Юріївна

смт  Нова Прага

"НДК"

11.

Смірнова Євгенія

м. Сімферополь

"Космічна медицина "

12.

Сусідко Денис Сергійович

м. Дніпропетровськ

"Історія створення РКТ"

      

Численні команди: Луганської і Житомирської областей та АР Крим нагородити  призами - книгою Володимира Кукушкіна і Олександра Левенко «Повітряно-космічні літаки».

Спеціальними призами, книгами Шевцова Василя Юхимовича «Русь» і «Вість», нагородити: Пасічника Максима, Іщенко Ольгу, Хабчук Ольгу, Волощук Анастасію.  

Всіх інших учасників Конференції нагородити грамотами відповідних номінацій та набором карточок - фото експонатів музею Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім.О.М.Макарова.

 

 

Завантажити фото

VIII Всеукраїнська конференція школярів "Зоряний шлях" 15-16 квітня 2010 року

2010_1.rar

2010_2.rar
2010_3.rar
 
Освітній портал
Copyright ©НЦАОМ, 2017