"Зоряний шлях"
 
м.Днiпро, пр.Гагарiна, 26 Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
14.04.2018
Відкриття конференції "Зоряний шлях"
03.04.2018
Прийом робіт на "Зоряний шлях" - ЗАКІНЧЕНО
20.03.2018
Продовжено прийом робіт на "Зоряний шлях"
20.03.2018
Зустріч з астронавтом NASA
02.03.2018
Прийом робіт на "Зоряний шлях" - 2018
Архив новин
 

Освітньо-наукові напрямки конференції "Зоряний шлях": 

1. Астрономія (дослідження астрономічних явищ, космічних об’єктів, освоєння космічного простору та інших планет).

 

2. Наукові дослідження в Космосі (дослідження космічних явищ і процесів та їх використання при створенні нових засобів виходу і пересування в Космосі, в пошуку і використанні космічних джерел енергії; можливостей використання космічних апаратів (КА) в інтересах людства, створення умов життєдіяльності людини в Космосі).

 

3.  Природні явища та екологія Космосу (фізичні явища та ефекти, що не мають теоретичного пояснення; нові ідеї, гіпотези і моделі природних феноменів; діяльність людини в Космосі та її наслідки).

 

4. Космічна медицина і біологія (аспекти існування і еволюції рослин, комах, тварин і людини в умовах невагомості і космічної радіації, а також в умовах інших планет).

 

5. Духовність і Космос (гармонія земної і космічної природи, призначення і роль людини і людства у Всесвіті, інформаційні і духовні аспекти розвитку людства).

 

6.  Космічні апарати та ракети-носії (КА для наукових досліджень, КА для народного господарства, інформаційні КА, КА екологічного моніторингу, малі КА; ракети-носії різних класів і призначення).

 

7. Історія космонавтики та ракетно-космічної техніки (історія розвитку космонавтики та ракетно-космічної техніки, перспективні напрямки розвитку космічної галузі, життєвий шлях видатних творців ракетної техніки).

 

8. Комп’ютерні технології (Розглядаються програми і обчислювальні комплекси орієнтовані на застосування в аерокосмічній техніці, космічних і астрономічних дослідженнях а також у навчанні. Моделювання космічних та планетарних процесів, побудова математичних моделей, обробка даних космічних і астрономічних досліджень, телеметричних даних, програми керування роботами і космічними апаратами. Основними критеріями оцінки програм є оригінальність, працездатність, новизна програмних рішень і методів, що застосовуються, а також засоби їх реалізації.).

 

9. Технічна творчість та ракетно-космічне моделювання (нові конструкції і технології, нові принципи в конструюванні приладів, розробка і застосування нових технологій і матеріалів, засоби пересування в Космосі і на планетах, моделювання ракет-носіїв, космічних апаратів і орбітальних станцій).

 

10.Космічна фізика (фізико-технічні ефекти та їх використання в дослідженнях і освоєнні космічного простору та інших планет).

 

 
 
Освітній портал
Copyright ©НЦАОМ, 2017