"Зоряний шлях"
 
м.Днiпро, пр.Гагарiна, 26 Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
20.01.2019
Результати IV конкурсу "Літературний Всесвіт"
20.01.2019
НЦАОМ ім.О.М.Макарова провів «Зоряний брейн-ринг» та «Космічне братство».
14.11.2018
Прийом робіт на "Літературний Всесвіт" продовжено
26.10.2018
Конкурс "Літературний Всесвіт"
20.09.2018
Відкритий набір в ЗАКШ "Всесвіт"
Архив новин
 
Історія 2003 рік

  Перша Всеукраїнська освітньо-наукова конференція школярів "Зоряний шлях"

відбулася 24-25 квітня 2003 року

у Національному центрі аерокосмічної освіти молоді України.

Всеукраїнська освітньо-наукова конференція школярів "Зоряний шлях" проводиться Національним центром аерокосмічної освіти молоді України сумісно з Національним космічним агентством України та Міністерством освіти і науки України.

Метою Конференції є розвиток зацікавленості учнів у поглибленому вивченні космічного простору, обмін знаннями та інформацією в області астрономії, фізики, природних явищ та екології Космосу, технічної творчості та ракетно-космічного моделювання.

До участі в Конференції запрошуються кращі учні 9 - 11 класів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, позашкільних закладів, у тому числі: учні Заочної аерокосмічної школи НЦАОМУ, Малої академії наук України, УМАКО "Сузір'я", центрів НТТМ з багатьох областей України.

В цьому році свої творчі роботи надіслали 183 учня з різних регіонів України: Житомира, Запоріжжя, Бердянська, Сімферополя, Кіровська, Харкова, Маріуполя, Хмельницька, Івано-Франківська, Чернівців, Здовбуніва, Луцька, м. Лохвиці Полтавської області, м .Помічна Кіровоградської області, м. Гола Пристань Херсонської області та 95 робіт - з Дніпропетровщини. До участі у Конференції членами журі було відібрано 89 кращих робіт

Захист науково-дослідницьких робіт проводився за напрямками:

  • Фізика і астрономія.
  • Наукові дослідження  в Космосі.
  • Природні явища та екологія Космосу.
  • Космічна медицина і біологія.
  • Духовність і Космос.
  • Технічна творчість та ракетно-космічне моделювання.
  • Космічні апарати і ракети-носії.
  • Історія створення КЛА.

У Першій Всеукраїнській освітньо-науковій конференції школярів «Зоряний шлях» прийняли участь 153 учасників і гостей з  різних областей України., було заслухано 87 докладів.  Переможці Конференції були відзначені дипломами, цінними подарунками, призами, грамотами. Програмою Конференції були передбачені культурно-розважальні заходи.

Рішенням журі,

Дипломами першого ступеню були нагороджені:

  1. Жук Денис м. Дніпропетровськ - секція "Наукові дослідження в Космосі (комп.)";
  2. Усеінов Ахтем м. Сімферополь - секція "Космічна медицина і біологія";
  3. Безуглий Володимир м. Дніпропетровськ - секція "Космічні апарати і ракети-носії";
  4. Кушнарьов Микола м. Сімферополь - секція "Технічна творчість та ракетно-космічне моделювання";
  5. Козицька Олена м Хмельницьк - секція "Духовність і Космос";
  6. Апель Тетяна м. Дніпропетровськ - секція "Фізика і астрономія";
  7. Волов Олександр м. Запоріжжя - секція "Наукові дослідження в Космосі";
  8. Калахан Андрій м. Луцьк - секція "Природні явища та екологія Космосу";
  9. Левандовський Ілля м. Харків - секція "Історія створення КЛА".

Дипломами  другого ступеню були нагроджені:

  1. Голощук Володимир м. Житомир - секція "Наукові дослідження в Космосі (комп.)";
  2. Вєлиуллаєв Шевкет м. Сімферополь - секція "Космічна Медицина і біологія";
  3. Зубенко Владислав м. Кривий Ріг - секція "Космічні апарати і ракети-носії";
  4. Зубарєв Микола м. Межова - секція "Технічна творчість та ракетно-космічне моделювання";
  5. Руденко Катерина м. Дніпропетровськ - секція "Духовність і Космос";
  6. Ільченко Олена м. Дніпропетровськ - секція "Духовність і Космос";
  7. Михайлов В'ячеслав м. Сімферополь - секція "Фізика і астрономія";
  8. Дерябін Ігор смт Отинія Івано-Франк. області - секція "Наукові дослідження в Космосі";
  9. Михайлов Сергій м. Керч - секція "Природні явища та екологія Космосу";
  10. Опанасенко Олексій м. Харків - секція "Історія створення КЛА".

            Дипломами третього ступеню були нагороджені:

  1. Нескін Олександр м. Дніпропетровськ - секція "Наукові дослідження в Космосі (комп.)";
  2. Зуб Олександр м. Житомир - секція "Наукові дослідження в Космосі (комп.)";
  3. Дзюба Віталій м. Суми - секція "Космічна Медицина і біологія";
  4. Зайкевич Андрій м. Дніпропетровськ - секція "Космічні апарати і ракети-носії";
  5. Яремчук Антон м. Житомир - секція "Технічна творчість та ракетно-космічне моделювання";
  6. Тихонова Олена м. Дніпропетровськ - секція "Духовність і Космос";
  7. Лишенко Вадим м. Дніпропетровськ - секція "Фізика і астрономія";
  8. Самсоненко Дмитро м. Верхньодніпровськ - секція "Наукові дослідження в Космосі";
  9. Гаркуша Анна м. Дніпропетровськ - секція "Природні явища та екологія Космосу";
  10. Нестерчук Валентин м. Харків - секція "Історія створення КЛА".
 
 
Освітній портал
Copyright ©НЦАОМ, 2017